Devil Hunters PBF

Wejdź do świata który przetrwał apokalipse... Wejdź do świata w którym ludzkość została prawie zgładzona... Wejdź do świata w którym rządzą wampiry, wilkołaki i inne potwory... Wejdź do świata w którym liczy się tylko przetrwanie...


#1 2010-03-17 23:26:40

GomeZ-Taicho

Administrator

11548543
Zarejestrowany: 2009-07-02
Posty: 1405
Punktów :   

Lockerz.com

Witam!!

Chce wam przedstawić stronę lockerz.com!

Co to za strona??
Na tej stronce zbieramy punkty czyli tzw ptz'y, za zalogowanie dostajemy 2ptz i za odpowiedz na pytanie (tzw dailies) 2ptz i jeszcze za zaproszenie innych 2ptz.

Jakie sa nagrody??
PS3
PSP Go
Xbox360 Elite
Ipod Touch 64GB
Wii
Skuter
Macbook
Sluchawki
Ipody 16GB i 8GB
Gry (na wszystkie konsole!)
Torebki
Zegarki
I wiele innych

Czy oni nie oszukują??
Na różnych forach są zdjęcia i filmiki jak rozpakowują tutaj podaje jeden z nich:
http://www.youtube.com/watch?v=DYM5lYwuDsk

Czy wysyłają nagrody do Polski??
Tak opłata to jedyne 20ptz. Ale lepiej mieć w zapasie około 100 zł na opłaty celne.

Co oni z tego mają??

Nie wiem, twórcą tej strony jest były prezes Amazonu i chyba Amazon ich sponsoruje.

Zaraz ktoś spyta co ja mam z tych zaproszeń, otóż za każdą zaproszoną osobę dostaje 2ptz i jak zaproszę 20 osób będę miał tzw Z-list czyli inaczej mówiąc konto premium zamiast 2ptz będę dostawać 4ptz i przyślą mi koszulkę z logiem strony



WIĘC BĄDŹCIE LUDŹMI I POMÓŻCIE WASZEMU KOCHANEMU ADMINOWI!
WYŚLIJCIE MI WASZE E-MAILE NA PRIV, ZAREJESTRUJCIE SIĘ I ZGARNIJCIE KILKA PUNKTÓW!


Admin nie ma uczuć
Admin jest zły
Admin jest mądry
Admin jest mhroczny (tak, mhroczny!)
Admin jest po ciemnej stronie mocy (czyt. może banować)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprzedszkole Piła Bezpieczna nawierzchnia na plac zabaw Nowoczesne meble na wymiar produkcja Śląskie